Předběžný rozvrh 2023/24
Rozvrh se může upravit, pokud je Váš preferovaný čas obsazen, neváhejte nás kontaktovat, vyřešíme.
PO |
||||
AJ (13.15) 4. třída Adámková Jožiová Říha Macků Kuhnová |
AJ (14.15) 7. třída Spurná Valentová Kraus Faltus |
AJ (15.15) 4. třída Mullerová Kratochvíle Pachovský Faltus |
||
AJ (14.30) 8 . třída Pleskotová Melicharová x |
AJ (15.30) Dospělí |
AJ (16.20) 7.-8 třída Branda Pazdera Cvejn |
||
ÚT |
||||
AJ (13.00) 1-3 třída Z volno volno volno volno volno |
AJ (14.00) 6. třída Smolík Smolík Kovářová Melichar |
AJ (15.00) 7.tříída Hladík Řezka x |
AJ (16.00) 5.- 6. třída Pazderová Izák Adamů Benešová |
|
ST |
AJ (14.20) 9. třída Schwarzová |
AJ (15.10) 7. třída Makešová |
Aj (16.10) | |
AJ (13.15) 4.-5.třída Žďárský Procházka Bednář E. Žďarský |
AJ (14.15)) 5. třída Šedivková Schwarzová Češková |
AJ (15.15) 5. třída Bobková Cvejn Valentýn Anand |
AJ (16.15) 2. třída Jurášek Uttendorfská Adámek Pitra |
|
AJ (14.30) 9. třída Provazník |
Aj (15.20) 9. třída Strazzer Strouhalová Řezka |
AJ(16.30) Dospělí Tomešová Jeníčková |
||
ČT |
AJ (15.00)) 5. třída Růžička |
|||
AJ (13.15) 1.-2. třída Z Benář Kotek Procházka Jožiová |
AJ (14.15) 5.- 6 třída Niklová Kubíčková Kotková Gruberová |
AJ (15.15) 8. třída Procházka Strouhal Adamů x |
AJ (16.15) 3. třída Kovářová Benešová Kohl Vohradník |
|
ŠP(14.15) 7. třída Rompot |
||||
PÁ |
AJ (13.15) Ločárková |
AJ (14.15) 9. třída Linh |
AJ (15.15) | X |
AJ (13.00) 5. třída Klesalová Rompotová Krčmářová Pešava |
AJ (14.00) 7. třída Novák Kloboučník |
AJ (15.00) 2. třída Z Vítková Stehnová Bobek Říha |
X |
|
AJ (14.10) 7. třída Rompot |
AJ (15.00) 8. třída Valta |
AJ (16.00) 8. třída Růžičková |
(13.00-14.00 | ||||
PO |
AJ (13.00) |
AJ (14.00) 1. třída |
AJ (15.00) 1. třída |
AJ (16.00) 1. třída |
AJ (13.15) 1. třída Adámková Beránková Šedivková Říha Jedlička |
AJ (14.30) 7. třída Spurná Valentová Kraus Hlaváč |
AJ (15.15) 8. třída Pleskotová Melicharová Strouhalová |
AJ (16.15) 8. třída Branda Pazdera Cvejn |
|
AJ (15.30) 8 . třída Pleskotová Melicharová Strouhalová |
AJ (15.30) 9 . třída Strazzer Tomeš Řezka |
AJ (16.15) SŠ Strazzerová |
||
ÚT |
||||
AJ (13.00) 3. třída Benešová Svobodová Podroužková Kovářová |
AJ (14.15) 6. třída Smolík Smolík Adamů Kovářová |
AJ (15.15) 6.třída Benešová Izák Pazderová Melichar Jedlička |
AJ (16.15) 6. třída Valentýn Češková |
|
ST |
||||
AJ (13.15) 4. třída Žďárský Žďárský Anand Procházka |
AJ (14.15) 5. třída Kuhnová Schwarzová Bednář Nhyznyk |
AJ 15.30) 5. třída Bobková Dostálová Cvejn |
AJ (13.00) 2.-3 třída Adámek Kohl Bobek |
|
ČT |
||||
AJ (13.00) 1.třída |
AJ (14.15) 5. třída Niklová Kubíčková Kotková Pešava |
AJ (15.15) 8. třída Adamů Procházka Schwarzová |
AJ (16.15.) 3. třída Urbánková Kolmanová Schwarzová Pitra volno |
|
AJ (13.00) 7. třída Strouhal Dudla |
||||
PÁ |
||||
AJ (13.00) 5. třída Klesalová Rompotová Krčmářová |
AJ (14.00) 7. třída Novák Kloboučník |
AJ (15.00) 2. třída Bednář Kotek Vítková Stehnová |
X |
|
AJ (00.30) 8 . třída |
AJ (15.30) |