Rozvrh  2020/2021

 

   Darča
   Dan 
  Eva
  Vašek
  Anet


  13.00 14.00 15.00 16.00




PO

 
AJ (14.30)
4. třída 


Pavlíková
   
AJ (13.00)
4. třída

Cvejn
Rompot
Pazdera
Strouhal
AJ (14.00)
4. - 5. třída

Dudla
Strouhalová
Linh
Branda
AJ (15.00)
7. třída

Smolová
Hladíková
AJ (16.00)
7.- 8. třída

Tomanová
Oremová
Šandová
Dvořáková

 
  Aj (15.00)
8. třída

Izáková
Homolová
Aj (16.00)


Strazzerová
         


Út
  AJ (14.30)
7. třída


Lejsek
AJ (15.30)
8. třída


Janáčková
AJ (16.30)
7. třída 

Houdová
Štěpánková
AJ(13.30)
4-5  třída


Novotná
Hruška
 
AJ (14.30)
5.třída

Kučerová
Šandová
Provazník
Černý
Valta
AJ (15.30)
5. třída
Pleskotová
Melicharová
Šrámková
Kňava
AJ (16.30)
6.třída

Růžičková
Kalynych  
ESP (13.30)
Rompot
ESP (14.15)
Petr
   
         
ST   Aj (14.30)
8. třída
 
Šedivková
Andrejková
Houdek
Aj (15.30)
7.-8. třída
Hofman
Prášil
 
AJ (16.30)

Ručová
Izáková
Smolíková
Šimůnková
AJ (13.30)
5-.6. třída
Nová skupina

Černá
Janoušek
Filipová 
AJ(14.30)
6. třída

Krupařová
Uhlířová
Dvořáková
Kubíčková
AJ(15.30)
2. třída

Kubíčková
Kotková
Gruberová
Říha
AJ (16.30)
 6. třída
Kloboučníková
Breberová
Černá
Semerák
AJ (14.00)
7. třída
Veselá
Pop
Petr
AJ (15.00)

Lejsková
Janáčková
AJ (15.50)
5. třída
Pavlíková
AJ (16.40)

Dospělí
 

CT
       
AJ(12.25)
2.třída
  ZŠ 
Dubina*
Pazderová
Niklová
 
AJ (13.25)
4. třída
Hlaváč
Řezka
Beránek
Hladík
Božanskej
AJ (14.20)
6. třída
Strazzer
Tomeš
Kopáčková
Aj (15.20)
5. třída
Pitterová
Flekačová
Papoušková
  AJ (14.15)
8.  třída 
Tomeš
Jurášek
AJ(15.15)
9.  třída
Vacinová
Kopáček

 
         
PA AJ (12.30)
2.třída
  ZŠ 
Dubina*
Habor
Klesalová
Romptotová
Krčmářová
AJ (13.30)
3. -4. třída

Černá
Kloboučník
volno 4. třída 2x
(studijní typy)
AJ (14.30)
7.třída

Řezka 
Hlaváčová
Provazník
Šrámková
AJ (15.30)
4.třída


Novák
 

 
ESP(13.20)
Rompot
ESP (14.15)
Zavrtálek
 

*děti na základě domluvy vyzvedneme ze školy, bohužel již nemůžeme vrátit z důvodů nových předpisů školy

 

 

 

 

17.30 -  19.00    



 




 



 
 
AJ (17.30)


Vokáč






 


 
 


 





 





 
 






 




 
 



 


 
 
   




 
 




 
 
AJ  (17.30)
7.třída 
Flekačová
Lejsková
Janáčková
x
 






 
 




 
 






 
 





 
 



 
 
17.30  18.00    
AJ (17.30)
8. třída

Izáková
Ručová
Smolíková
x
x


 
Aj (16.30)
dospělí

Horákovi

 
 




 
 
AJ (17.30)
9. třída

Šimůnek
Šimůnková
x
x
x
 






 
 




 
 






 
 
NJ (17.30)

individ. hod.
pí Kašparová


 
NJ (18.30)

individ. hod.
pí Rodrová


 
 




 

 
AJ (16.30)
8. třída Z

Špačková
Němcová
x
x
x
 






 
 
AJ(17.00)
8. třída 
Hanč


 
 


 
 

 

17.00 18.00
AJ (17.00)
8. třída
Hanč
Oberreiter
Strazzer
Chobotová


 





 
 






 
 




 
 
AJ  (17.30)
7.třída 
Flekačová
Lejsková
Janáčková
x
 






 
 




 
 






 
 





 
 



 
 
17.00 18.00
AJ (17.00)
8. třída
Hanč
Oberreiter
Strazzer
Chobotová


 





 
 






 
 




 
 
AJ  (17.30)
7.třída 
Flekačová
Lejsková
Janáčková
x
 






 
 




 
 






 
 





 
 



 
 
17.30  18.00    
AJ (17.30)
8. třída

Izáková
Ručová
Smolíková
x
x


 
Aj (16.30)
dospělí

Horákovi

 
 




 
 
AJ (17.30)
9. třída

Šimůnek
Šimůnková
x
x
x
 






 
 




 
 






 
 
NJ (17.30)

individ. hod.
pí Kašparová


 
NJ (18.30)

individ. hod.
pí Rodrová


 
 




 

 
AJ (16.30)
8. třída Z

Špačková
Němcová
x
x
x
 






 
 
AJ(17.00)
8. třída 
Hanč


 
 


 
 

 

17.00 18.00
AJ (17.00)
8. třída
Hanč
Oberreiter
Strazzer
Chobotová


 





 
 






 
 




 
 
AJ  (17.30)
7.třída 
Flekačová
Lejsková
Janáčková
x
 






 
 




 
 






 
 





 
 



 
 
17.00 18.00
AJ (17.00)
8. třída
Hanč
Oberreiter
Strazzer
Chobotová


 





 
 






 
 




 
 
AJ  (17.30)
7.třída 
Flekačová
Lejsková
Janáčková
x